Služby


Nabízíme Vám celou škálu služeb od kompletní lepené reklamy, grafiky, designu, marketingové pomoci a samozřejmě vytvoříme Vaši prezentaci na internetu. Všechny služby řešíme komplexně od začátku až do konce.

Velkoplošný tisk

velkoplošný tisk
Je technologie tisku fotografických motivů pomocí velkoformátové digitální tiskárny. Díky této technologii Vám můžeme nabídnout tisk špičkové kvality pro nejnáročnější grafiky a to jak do exteriéru, tak i do interiéru.

Příklady využití v exteriéru: billboardy, poutače, cedule, výlohy, světelné reklamy, backlighty, citylighty, polepy automobilů, plachty, bannery, vlajky, různé tvarové samolepky, okenní grafika.

Příklady vyžití v interiéru: plakáty, fotografie a postery, reklamní stojany a informační systémy

Termotransférový tisk

termotransfer
Proces tepelného přenosu přímých nebo soutiskových barev zaručuje stabilitu a dlouhou životnost výstupu v exteriéru i interiéru a to i bez dalšího laminování.

Tato alternativa tisku je využívána především pro menší věci jako samolepky, samolepící štítky, polepy motocyklů atd.

Výhodou této technologie, je možnost potisku folií všech barev, tisk a řez polepů v bezmála 3200 odstínech(chromové i metalické), včetně rastrů (barevných přechodů).

Laserový tisk

laserový tisk
Pomocí tohoto velmi rychlého a nízkonákladového tisku Vám vyhotovíme tiskoviny, jako např. vizitky, svatební oznámení, letáky...
Veškeré zhotovení od počátečního grafického zpracování, až po finální tisk.

Signmaking

signmaking
Signmaking je složeni dvou anglických slov. „SIGN" = znamení, znak, značka, podpis, označení. „MAKING" = tvoření, výroba, zhotovení, sestavení. V ČR je toto odvětví reklamy často nazýváno jako řezaná reklama, foliová nebo samolepící.

Jedná se o činnost jejímž výstupem je reklamní prvek. Vyhotovíme pro Vás cokoli od cedulky na poštovní schránku až po billboard.


Corporate identity

ci
Pomůžeme Vám ujednotit Váš firemní styl...

Corporate identity, marketingový mezinárodní název pro jednotný firemní styl. Významnou část Corporate identity tvoří: Logotyp (značka, logo, grafický symbol) je identifikátorem, který prezentuje a odlišuji Vaši firmu, výrobek či službu od jiných a je velmi důležité, aby to, co potencionálního zákazníka zaujme jako první, Vaše logo, zaujalo opravdu. Corporate design (Jednotný vizuální styl), jednotný vizuální styl znamená, že kompletní reklamní materiál prezentující firmu na trhu je jednotný a ucelený, ať se jedná o vizitku či polep automobilu, vše musí spolu korespondovat. Co z toho všeho vyplývá: Corporate image (obraz podniku), Celkový obraz firmy vnímaný jejím okolím.

Webdesign

webdesign
Web design (tvorba www stránek) Internetová prezentace je v dnešní době nezbytná. Proto se i naše firma rozhodla nabídnout Vám služby v oblasti webdesignu. Internetovou prezentaci Vám od grafického návrhu, struktury prezentace až po samotnou realizaci, včetně zaregistrování ve všech významných vyhledávačích a umístění na internetu.

Rychlý přehled: • lepená reklama • tiskoviny • nažehlovačky • reklamní poutače • výlohy • billboardy • reklamní cedule • roll up • stand up • A stojan • pronájem reklamních ploch

Grafické studio - LAMA Design s.r.o., Na Lapači 268, Vsetín, 755 01  |  tel.: +420 775 594 945  |  info@lamadesign.cz polepy na motorku
TOPlist